Blog

Nejsem typ, který by toužil po manažerském postu

Anička 160x160S Aničkou Rubínovou jsme se sešli jednoho slunného květnového odpoledne u nás v E-Cons. Jde o mimořádně pracovitou slečnu, která překvapí svou upřímností a schopností nakazit lidi dobrou náladou. Anička u nás pracuje jako zkušená mzdová seniorka, a v rozhovoru nás ohromila svým přehledem kultury, zejména muzikálů. Jakého autora má nejradši? A jaký herec je pro ni nejzajímavější? Více v našem rozhovoru. 

více

Účetnictví je celoživotní vzdělávání

Jarča2DJarču Kačalkovou bavilo účetnictví už na střední škole. Má ráda čísla, vyhovuje jí neustálý pohyb a fakt, že nemůže stagnovat. Jak zvládá pracovat až z Ostravy a má nějaké tajně vysněné povolání?

více

Chci si užít každý den!

Petra KašperkováPetra Kašperková je jedna z nejvšestrannějších z E-Cons. Přečte skoro každou knížku, chodí často do divadla, sportuje, cestuje po světě a u toho všeho samozřejmě pracuje. Co je pro ni nezbytné, aby ji její práce bavila? A co dalšího na sebe prozradila? Přetěte si náš rozhovor.

více

Práce z domu zlepšuje výkon i atmosféru

IvaIva Šafránková je s E-Cons dlouho dobu a za ten čas se dokonce stala spolumajitelkou firmy. Proto dokáže hodnotit vývoj firmy s velkým nadhledem. Může porovnávat minulost se současností. Vidí rozdíly mezi současnými zaměstnanci a těmi minulými. My jsme se však ptali i na její touhy a vysněnou práci. Chcete vědět, co chtěla Iva dělat původně? Přečtěte si rozhovor.

více

Od studentských zaměstnání k plnohodnotné práci

Sylva PúčikováZačínat kariéru od začátku je vždy náročné. Sylva se do toho však pustila rovnýma nohama. Je spolehlivá, usměvavá a rozhodně se nebojí říct svůj názor. Zajímalo by vás, jak se začíná v E-Cons? Přečtěte si náš rozhovor.

více

Přemýšlím kreativně

Andrea slámováNěkdy je opravdu těžké vyvážit potřeby v osobním i pracovním životě. Andrea, která u nás pracuje už pět let, si dokázala najít tu správnou rovnováhu. Tím ale její plány rozhodně nekončí. Co už dokázala a kam nyní směřuje?

více

Jsem Mistr ČR v Cashflow

Lenka1Lenka Vorlíčková u nás pracuje jako Office manager, přišla k nám z úplně jiného protředí a skvěle zapadla. Jak se dají zkušenosti ze zcela jiného oboru uplatnit v naší firmě? A v čem je Lenka nejlepší v republice? Vše se dozvíte v rozhovoru.

více

Tady se cítím lépe

Kateřina HeřmánkováPo vánočním shonu nastalo období klidu, v němž všichni vyhlížíme příležitosti v novém roce. Pro Katku Heřmánkovou je takovou velkou příležitostí E-Cons. A právě proto jsme se během jednoho lednového dopoledne sešli a popovídali si. O jejích úspěších mimo účetní prostředí. O jejích přáních, ale také o tom, jak tráví volný čas. Naučili jsme se díky tomu něco nového o světě koní a dozvěděli se, jaké režiséry má ráda.

více

Přijde mi super ten přesah

fotka Týnka KubáčkováBěhem jednoho chladného prosincového odpoledne jsme se sešli a popovídali si s Týnkou Kubáčkovou. Naší novou posilou. Zajišťuje pro náš IT podporu v nových projektech. Nad šálkem kávy, na níž je prý závislá, jsme se bavili o tom, jaká byla její cesta do E-Cons. Čím vším si prošla a co může IT znamenat pro účetní firmu.

více

Vidět věci v souvislostech

lenka zalabakova sdlůfjhasůldLenka Zalabáková je zkušený Senior. Tato usměvavá a příjemná dáma k nám přišla před dvěma měsíci. Jak se po té době dívá na své nové zaměstnání a co nejvíce oceňuje? Je tu další inspirativní čtení.

více

  • 1
  • 2

Kde nás najdete?


E-Consulting Czech s.r.o.
RUBÍN OFFICE CENTER
Sokolovská 192/79
186 00 Praha 8 - Karlín

+420 251 566 571
info@e-cons.cz
www.e-cons.cz

IČ 27145107
DIČ CZ27145107

E-Consulting Czech s.r.o.
Mlýnská 326/13
602 00 Brno

+420 251 566 571
info@e-cons.cz
www.e-cons.cz

IČ 27145107
DIČ CZ27145107

E-Consulting Slovakia s.r.o.
Boženy Němcovej 8
811 04 Bratislava

+421 220 545 107
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.e-cons.cz

IČ 45330697
DIČ SK2022963624

E-Consulting Poland Sp. z o.o.
12/3 Włodkowica Street
Wroclaw - Poland

+421 220 545 107
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.e-cons.cz

IČ 8971799257
DIČ PL8971799257

Stýská se vám po našem starém webu? Uchovali jsme jej pro vás v archivu.

Sledujte nás na sociálních sítích